
Micron 7500 PRO 3.84 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Micron
- Κωδικός: DETMIOSSD0206
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.10cm x 10.10cm x 1.70cm
2.404,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.939,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Component for | Server/workstation |
| Depth | 100.5 mm |
| Guarantee | G060M |
| Height | 15 mm |
| Hot-Plug support | Yes |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Memory type | 3D TLC NAND |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 C |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Random read (4KB) | 1100 IOPS |
| Random write (4KB) | 180 IOPS |
| Read latency | 70 s |
| Read speed | 6800 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Security algorithms | TCG Enterprise |
| SSD capacity | 3.84 TB |
| SSD form factor | U.3 |
| Weight | 200 g |
| Width | 70.1 mm |
| Write latency | 15 s |
| Write speed | 5300 MB/s |
