













DeLOCK M.2 Docking Station for 2 x M.2 SATA SSD with Clone function
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DELOCK
- Κωδικός: WLONONWCRPNIF
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4043619641789
182,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Backup button | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C USB Type-C to USB Type-C |
| Chipset | Asmedia ASM1352R, VIA VL160 |
| Connection to PC | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 72 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 18 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Hot-Plug support | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum data transfer rate | 6 Gbit/s |
| On/off switch | Yes |
| Package type | Box |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Storage drive interface | M.2 |
| Storage drive sizes supported | M.2 |
| Storage media type | SSD |
| UASP support | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) ports quantity | 1 |
| Width | 79 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 Windows 10 Windows 11 Windows 8.1 x64 Windows 10 x64 |
