



























Thermalright TA140 computer cooling system Processor Air cooler 14 cm Grey, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPNP5
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0814256001618
83,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Bearing type | Sleeve bearing |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 152 x 140 x 26.5 mm |
| Fan noise level (max) | 23 dB |
| Fan noise level (min) | 17 dB |
| Fan speed (max) | 1500 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Fan weight | 160 g |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Maximum airflow | 84.97 cfm |
| Minimum airflow (imperial) | 28.32 cfm |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of fins | 45 |
| Number of heat pipes | 5 |
| Product colour | Grey Red |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Radiator depth | 14 cm |
| Radiator height | 15.9 cm |
| Radiator width | 4.2 cm |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1156 (Socket H) LGA 2011 (Socket R) LGA 2066 LGA 1200 (Socket H5) Socket AM4 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) LGA 775 (Socket T) LGA 1366 (Socket B) |
| Type | Air cooler |
