















Thermalright AXP120-X67 Processor Heatsink/Radiator 12 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPB78
- Βάρος(kg): 0.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.80cm x 13.00cm x 15.50cm
- EAN: 0814256003018
90,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 123.5 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan current | 0.18 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 15 mm |
| Fan speed (min) | 1800 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Height | 52 mm |
| Illumination colour | Green Blue Red |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 3-pin |
| Maximum airflow | 59 cfm |
| Minimum air pressure | 1.36 mmH2O |
| Noise level (high speed) | 26.1 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Radiator material | Copper |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1700 LGA 1851 LGA 2011 (Socket R) Socket AM4 LGA 2066 Socket AM5 |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Weight | 490 g |
| Width | 120 mm |
