











NZXT RF-Q12SF-W2 computer cooling system Computer case Fan 12 cm White 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NZXT
- Κωδικός: CHLNZXCPU0035
- Βάρος(kg): 0.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.80cm x 13.40cm x 17.00cm
- EAN: 5056547204321
23,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 18,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 74.26 m /h |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Cable length | 0.6 m |
| Depth | 25 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan noise level (max) | 25.1 dB |
| Fan static pressure | 1.43 mmH2O |
| Guarantee | G024M |
| Height | 120 mm |
| Material | Plastic Rubber |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 1700 RPM |
| Rotational speed (min) | 500 RPM |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Width | 120 mm |