

















DeepCool AG620 G2 ARGB Processor Air cooler 12 cm Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DEEPCOOL
- Κωδικός: WLONONWCRTBOC
- Βάρος(kg): 2.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 20.00cm x 25.00cm
- EAN: 6933412729914
63,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 51,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adapter frame included | Yes |
| Bearing type | Hydraulic |
| CPU bracket(s) | Yes |
| Depth | 129 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 2.1 mmH2O |
| Fan 2 maximum airflow | 68.85 cfm |
| Fan 2 noise level (high speed) | 30.93 dB |
| Fan 2 rotational speed (max) | 2200 RPM |
| Fan 2 rotational speed (min) | 500 RPM |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan speed (max) | 2000 RPM |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 159 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 3-pin |
| LED power consumption (fan) | 1.7 W |
| LED voltage | 5 V |
| Maximum air pressure | 1.75 mmH2O |
| Maximum airflow | 62.16 cfm |
| Noise level (high speed) | 28.1 dB |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of heat pipes | 6 |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 12.7 cm |
| Radiator height | 15.6 cm |
| Radiator width | 11 cm |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1700 Socket AM5 Socket AM4 LGA 1851 |
| Thermal pad included | Yes |
| Type | Air cooler |
| Weight | 1.05 kg |
| Width | 136 mm |
