



















DeepCool AG620 G2 Processor Air cooler 12 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DEEPCOOL
- Κωδικός: WLONONWCRTBN9
- Βάρος(kg): 1.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 22.00cm x 18.00cm
- EAN: 6933412729891
57,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adapter frame included | Yes |
| Bearing type | Hydraulic |
| CPU bracket(s) | Yes |
| Depth | 129 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 2.49 mmH2O |
| Fan 2 maximum airflow | 70.09 cfm |
| Fan 2 noise level (high speed) | 29.22 dB |
| Fan 2 rotational speed (max) | 2200 RPM |
| Fan 2 rotational speed (min) | 500 RPM |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 25 x 120 mm |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 159 mm |
| Maximum air pressure | 1.98 mmH2O |
| Maximum airflow | 63.56 cfm |
| Noise level (high speed) | 23.08 dB |
| Number of fan blades | 7 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of heat pipes | 4 |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 3.96 W |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (max) | 2000 RPM |
| Rotational speed (min) | 500 RPM |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Socket AM4 Socket AM5 LGA 1700 LGA 1851 |
| Thermal pad included | Yes |
| Type | Air cooler |
| Weight | 1.04 kg |
| Width | 136 mm |
