





Inter-Tech U-8 Processor Fan 9.2 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNTI
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0784847024213
123,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Dual ball bearing |
| Depth | 95 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 9.2 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 92 x 92 x 12 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 35.2 mm |
| Material | Copper |
| Maximum air pressure | 36.2 mmH2O |
| Minimum air pressure | 0.28 mmH2O |
| Noise level (high speed) | 36.2 dB |
| Noise level (low speed) | 22.3 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Power consumption (typical) | 1.6 W |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (max) | 3200 RPM |
| Rotational speed (min) | 200 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1700 Socket AM5 Socket AM4 |
| Type | Fan |
| Voltage | 12 V |
| Weight | 390 g |
| Width | 93.4 mm |
