













Inter-Tech Q-5 Processor Heatsink/Radiator 6 cm Black, Silver 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNAL
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4260455647731
112,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Bearing type | Ball bearing |
| Depth | 85 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 6 cm |
| Fan power consumption | 7.2 W |
| Fan speed (max) | 8000 RPM |
| Fan speed (min) | 1600 RPM |
| Fan thickness | 2.5 cm |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 65.1 mm |
| Material | Aluminium Copper |
| Maximum air pressure | 19.04 mmH2O |
| Maximum airflow | 46.41 cfm |
| Minimum air pressure | 0.76 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 9.28 cfm |
| Noise level (high speed) | 52.94 dB |
| Noise level (low speed) | 18 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black Silver |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rated voltage | 12 V |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Thermal pad included | Yes |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Weight | 515 g |
| Width | 90.7 mm |
