

















Enermax ETS-T50 AXE Processor Cooler 14 cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ENERMAX
- Κωδικός: WLONONWCRPNDY
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4713157726827
83,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 55.45 m /h |
| Depth | 109.5 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Heatsink dimensions (W x D x H) | 135.2 x 65 x 160 mm |
| Height | 163 mm |
| Maximum air pressure | 2.13 mmH2O |
| Maximum airflow | 94.21 cfm |
| Mean time between failures (MTBF) | 160000 h |
| Minimum air pressure | 0.57 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 29.78 cfm |
| Mounting kit | Yes |
| Noise level (high speed) | 22 dB |
| Noise level (low speed) | 13 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of heat pipes | 5 |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package width | 220 mm |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 1000 RPM |
| Rotational speed (min) | 500 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) Socket AM2+ Socket AM3+ Socket FM2+ LGA 2066 LGA 1150 (Socket H3) Socket FM1 LGA 1156 (Socket H) LGA 1155 (Socket H2) Socket 755 LGA 1366 (Socket B) Socket AM4 |
| Thermal Design Power (TDP) | 230 W |
| Thermal grease | Yes |
| Type | Cooler |
| Weight | 1.39 kg |
| Width | 144.2 mm |
