





Dynatron B14 computer cooling system Processor Air cooler 8 cm Aluminium, Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNAN
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4260455643481
105,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Ball bearing |
| Compatible processor series | Intel Xeon |
| Compliance certificates | RoHS WEEE |
| Depth | 90 mm |
| Fan bearing technology | Double ball bearing |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 8 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 80 x 80 x 38 mm |
| Fan noise level (max) | 42.2 dB |
| Fan noise level (min) | 16 dB |
| Fan thickness | 3.8 cm |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Height | 110 mm |
| Material | Copper Plastic Aluminium |
| Maximum air pressure | 7.8 mmH2O |
| Maximum airflow | 50 cfm |
| Minimum air pressure | 0.5 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 12.5 cfm |
| Noise level (high speed) | 42.2 dB |
| Noise level (low speed) | 16 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of speeds | 3 |
| Power supply | 4.8 W |
| Product colour | Black Aluminium |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rack capacity | 3U |
| Radiator material | Aluminum |
| Rotational speed (max) | 4000 RPM |
| Rotational speed (min) | 1000 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 3647 (Socket P) |
| Thermal Design Power (TDP) | 205 W |
| Thermal grease | Yes |
| Type | Air cooler |
| Voltage | 12 V |
| Weight | 600 g |
| Width | 90 mm |
