









Dynatron A45 computer cooling system Processor Air cooler 8 cm Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNX2
- Βάρος(kg): 0.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.60cm x 0.50cm x 6.20cm
- EAN: 0784847024268
108,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 85 mm |
| Fan diameter | 8 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 80 x 80 x 13 mm |
| Fan thickness | 1.3 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 27.3 mm |
| Maximum air pressure | 89.8 mmH2O |
| Maximum airflow | 26.25 cfm |
| Minimum air pressure | 3.69 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 5.59 cfm |
| Noise level (high speed) | 62.2 dB |
| Noise level (low speed) | 23.3 dB |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator material | Copper |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 8700 RPM |
| Rotational speed (min) | 2000 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Type | Air cooler |
| Weight | 416 g |
| Width | 110 mm |
