



















DeepCool Assassin VC Elite WH Processor Air cooler 120/140 mm White 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DEEPCOOL
- Κωδικός: CHLDECCPU0060
- Βάρος(kg): 2.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 25.00cm x 20.00cm
- EAN: 6933412729433
136,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| CPU bracket(s) | Yes |
| Depth | 144 mm |
| Fan 2 dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan 2 maximum airflow | 58.06 cfm |
| Fan 2 rotational speed (max) | 1700 RPM |
| Fan 2 rotational speed (min) | 500 RPM |
| Fan current | 0.2 A |
| Fan diameter | 120/140 mm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 29.3 dB |
| Fan power consumption | 2.4 W |
| Fan speed (max) | 1800 RPM |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 164 mm |
| Maximum air pressure | 3.76 mmH2O |
| Maximum airflow | 61.25 cfm |
| Minimum air pressure | 2.1 mmH2O |
| Mounting kit | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of heat pipes | 7 |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 4.8 W |
| Product colour | White |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 14 cm |
| Radiator height | 16 cm |
| Radiator width | 11 cm |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 2011 (Socket R) LGA 2066 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1851 LGA 1700 LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Thermal pad included | Yes |
| Type | Air cooler |
| Weight | 1.77 kg |
| Width | 147 mm |
