



































Corsair AF ELITE A115 Processor Air cooler 14 cm Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRAARU
- Βάρος(kg): 2.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.20cm x 20.30cm x 18.50cm
- EAN: 0840006692843
194,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compliance certificates | UKCA CE |
| Fan 2 dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Fan 2 rotational speed (max) | 1600 RPM |
| Fan 2 rotational speed (min) | 400 RPM |
| Fan controller | Yes |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan diameter 2 | 14 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Manual | Yes |
| Material | Copper Nylon |
| Maximum air pressure | 1.73 mmH2O |
| Maximum airflow | 84.5 cfm |
| Minimum air pressure | 0.1 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 15.3 cfm |
| Noise level (high speed) | 33.9 dB |
| Noise level (low speed) | 5 dB |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of heat pipes | 6 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator material | Copper |
| Rotational speed (max) | 1600 RPM |
| Rotational speed (min) | 400 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 LGA 1151 (Socket H4) Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type | Air cooler |
| Weight | 400 g |
