











Cooler Master V4 Alpha 3DHP Black Processor Air cooler 12 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cooler Master
- Κωδικός: WLONONWCRPNKB
- Βάρος(kg): 1.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 15.70cm x 22.20cm
- EAN: 4719512158838
85,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 107.2 m /h |
| Base plate material | Copper |
| Bearing type | Loop Dynamic Bearing (LDB) |
| Depth | 133 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 1.77 mmH2O |
| Fan 2 maximum airflow | 50.5 cfm |
| Fan 2 rotational speed (max) | 1850 RPM |
| Fan 2 rotational speed (min) | 0 RPM |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 22.6 dB |
| Fan noise level (min) | 20 dB |
| Fan power consumption | 1.44 W |
| Fan speed (max) | 2050 RPM |
| Fan speed (min) | 0 RPM |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 200000 h |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Height | 161 mm |
| Maximum air pressure | 2.69 mmH2O |
| Maximum airflow | 63.1 cfm |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 215 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 155 mm |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator material | Aluminum |
| Rated current | 0.12 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Safety current | 0.35 Ah |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1851 Socket AM4 |
| Type | Air cooler |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Width | 114 mm |
