











MSI MAG Coreliquid E240 WHITE Motherboard, Processor Liquid cooling kit 12 cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCRALGT
- Βάρος(kg): 1.96kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 37.00cm x 15.00cm
- EAN: 4711377124140
159,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 500 m |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan power consumption | 3 W |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Illumination LED | Yes |
| Maximum airflow | 75.04 cfm |
| Minimum airflow (imperial) | 25.5 cfm |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | White |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump motor speed | 3000 RPM |
| Pump noise level | 20 dB |
| Pump power consumption | 4.8 W |
| Radiator depth | 11.9 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Suitable location | Motherboard, Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) |
| Type | Liquid cooling kit |
