











Bitspower BPTA-CYAIO360-NTX computer cooling system Processor Liquid cooling kit Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Bitspower
- Κωδικός: WLONONWCRPPLG
- Βάρος(kg): 2.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.50cm x 21.50cm x 13.50cm
- EAN: 4712914787507
248,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 200,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Guarantee | G024M |
| Illumination LED | Yes |
| Material | Copper Aluminium |
| Noise level | 30 sone |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Number of screws | 25 |
| Number of washers included | 9 |
| Power consumption (typical) | 3.6 W |
| Product colour | Black |
| Pump depth | 6.75 cm |
| Pump height | 5.5 cm |
| Pump motor speed | 2500 RPM |
| Pump voltage | 12 V |
| Pump width | 6.75 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 39.7 cm |
| Rated current | 0.3 A |
| Rotational speed (max) | 2750 RPM |
| Rotational speed (min) | 2250 RPM |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 775 (Socket T) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 LGA 1155 (Socket H2) Socket AM3 LGA 2011-v3 (Socket R) Socket AM2+ Socket FM1 LGA 1366 (Socket B) LGA 2066 Socket AM2 LGA 2011 (Socket R) Socket AM3+ Socket FM2+ LGA 1150 (Socket H3) |
| Tube length | 35 cm |
| Type | Liquid cooling kit |
