







Bitspower Cyclops 240 Processor All-in-one liquid cooler Black, Silver 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Bitspower
- Κωδικός: WLONONWCRPPOA
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.20cm x 34.00cm x 22.80cm
- EAN: 4712914787491
122,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Guarantee | G024M |
| LED connector type | 3-pin |
| Material | Copper |
| Number of fan blades | 7 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | Black Silver |
| Pump current | 300 mA |
| Pump motor speed | 2500 RPM |
| Pump noise level | 30 dB |
| Pump power consumption | 3.6 W |
| Pump voltage | 12 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Type | All-in-one liquid cooler |
