





















Alphacool 11729 computer cooling system Processor All-in-one liquid cooler 14 cm Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Alphacool
- Κωδικός: WLONONWCRDEMT
- Βάρος(kg): 3.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.50cm x 36.50cm x 25.50cm
- EAN: 4250197117296
222,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 179,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 71 m /h |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Fan bearing technology | Hydraulic bearing |
| Fan connector | 3-pin + 4-pin |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan speed (max) | 1500 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Material | Nylon |
| Maximum air pressure | 1.6 mmH2O |
| Minimum air pressure | 0.41 mmH2O |
| Mounting kit | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump connector | 3-pin |
| Pump depth | 6.6 cm |
| Pump height | 6.9 cm |
| Pump motor speed | 2800 RPM |
| Pump power consumption | 4 W |
| Pump voltage | 7 - 13.5 V |
| Pump width | 6.6 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 31.4 cm |
| Radiator height | 3 cm |
| Radiator material | Copper |
| Radiator width | 14.4 cm |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) Socket AM2+ Socket AM4 LGA 1150 (Socket H3) LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) Socket AM3 LGA 2011 (Socket R) Socket AM3+ Socket FM2+ Socket FM1 LGA 775 (Socket T) LGA 1156 (Socket H) Socket FM2 Socket AM |
| Sustainability compliance | Yes |
| Tube length | 40 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
