





Lian Li Uni Fan TL LCD Computer case, Processor 14 cm White 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LIAN LI
- Κωδικός: WLONONWCRMTO8
- Βάρος(kg): 0.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.80cm x 18.10cm x 4.80cm
- EAN: 4718466017536
83,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Depth | 140 mm |
| Display diagonal | 4.06 cm (1.6") |
| Display resolution | 400 x 400 pixels |
| Display type | LCD |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 14 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 144 x 140 x 28 mm |
| Fan thickness | 2.8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 28 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED voltage | 5 V |
| Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Maximum air pressure | 3.5 mmH2O |
| Maximum airflow | 68.1 cfm |
| Noise level (high speed) | 28.5 dB |
| Number of fan blades | 7 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Power supply | 6.72 W |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 1600 RPM |
| Rotational speed (min) | 400 RPM |
| Suitable location | Computer case, Processor |
| Type | Fan |
| Voltage | 12 V |
| Width | 144 mm |
