











TRYX PANORAMA SE ARGB 360 Complete Water Cooling, 3D AMOLED Display - 360mm, white
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fractal Design
- Κωδικός: WLONONWCRIZEI
- Βάρος(kg): 2.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 15.10cm x 43.40cm
- EAN: 6977029650254
443,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 358,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 66.09 m /h |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Display diagonal | 16.9 cm (6.67") |
| Display resolution | 2240 x 1080 pixels |
| Display type | AMOLED |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan speed (max) | 1850 RPM |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Guarantee | F024M |
| Maximum air pressure | 1.8 mmH2O |
| Noise level | 27.86 sone |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Product colour | White |
| Pump depth | 9.4 cm |
| Pump height | 9.2 cm |
| Pump motor speed (max) | 3600 RPM |
| Pump motor speed (min) | 2800 RPM |
| Pump noise level | 25.3 dB |
| Pump width | 12.5 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator width | 39.4 cm |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) Socket AM5 LGA 1700 LGA 1851 |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Tube length | 45 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Warranty period | 6 year(s) |
| Weight | 1.5 kg |
