

















Seasonic MagFlow ARGB Computer case Fan 12 cm Black 3 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Seasonic
- Κωδικός: WLONONWCRPS52
- Βάρος(kg): 0.93kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.60cm x 13.20cm x 13.50cm
- EAN: 4711173878070
139,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 112,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Cables included | Fan |
| Depth | 26.6 mm |
| Fan bearing technology | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Fan current | 0.1 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 365.8 x 26.6 x 120.4 mm |
| Fan noise level (max) | 30.155 dB |
| Fan speed (max) | 2000 RPM |
| Fan voltage | 12 V |
| Fan weight | 214 g |
| Guarantee | G024M |
| Height | 120.4 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum air pressure | 2.28 mmH2O |
| Maximum airflow | 49.47 cfm |
| Maximum current | 0.18 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Noise level (high speed) | 30.155 dB |
| Number of fan blades | 9 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Rated current | 0.1 A |
| Rotational speed (max) | 2000 RPM |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Voltage | 12 V |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 214 g |
| Width | 365.8 mm |
