





COUGAR CPU Water Cooling Poseidon Vistek 240, ARGB, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPNUH
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4710483779961
124,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan current | 0.56 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 243.6 x 125 x 25 mm |
| Fan power consumption | 6.72 W |
| Guarantee | G024M |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 3-pin |
| LED power consumption (fan) | 5 W |
| LED voltage | 5 V |
| Maximum air pressure | 5.4 mmH2O |
| Maximum airflow | 78.2 cfm |
| Noise level (high speed) | 38 dB |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 143 mm |
| Package weight | 1.8 kg |
| Package width | 350 mm |
| Product colour | White |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump connector | 3-pin |
| Pump current | 200 mA |
| Pump motor speed | 2700 RPM |
| Pump power consumption | 2.4 W |
| Pump voltage | 12 DC |
| Radiator depth | 12.1 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 27.2 cm |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 2500 RPM |
| Rotational speed (min) | 700 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 Socket AM4 Socket FM2 LGA 1851 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) Socket AM3 Socket FM1 LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 |
| Tube length | 39 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Waterblock depth | 7 cm |
| Waterblock height | 5.9 cm |
| Waterblock width | 7 cm |
