











COUGAR CPU Cooler FORZA 50 ARGB
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPNDW
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4710483776403
69,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 143.53 m /h |
| Bearing type | Hydro Dynamic Bearing (HDB) |
| Cable length | 200 m |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan power consumption | 2.76 W |
| Fan speed (max) | 2000 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| LED connector type | 3-pin |
| LED voltage | 5 V |
| Maximum air pressure | 4.24 mmH2O |
| Maximum airflow | 82.48 cfm |
| Noise level (high speed) | 31.68 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of heat pipes | 4 |
| Product colour | Black |
| Radiator depth | 13.5 cm |
| Radiator height | 15.5 cm |
| Radiator material | Copper |
| Radiator width | 5 cm |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1366 (Socket B) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 Socket FM1 LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) Socket AM3 LGA 1151 (Socket H4) Socket AM2+ LGA 2066 LGA 2011 (Socket R) Socket AM3+ Socket AM4 Socket FM2 Socket AM2 |
| Type | Air cooler |
