















COUGAR Case Fan MHP 120 ARGB, Black (3 in one package)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPNSB
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4710483774164
81,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 143.53 m /h |
| Cable length | 0.2 m |
| Compliance certificates | CE |
| Country of origin | China |
| Depth | 120 mm |
| Fan bearing technology | Hydro Dynamic Bearing (HDB) |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 31.68 dB |
| Fan power consumption | 2.76 W |
| Fan speed (max) | 2000 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Height | 28 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 3-pin |
| LED power consumption (fan) | 2.25 W |
| LED voltage | 5 V |
| Material | Metal |
| Maximum air pressure | 4.24 mmH2O |
| Maximum airflow | 82.48 cfm |
| Mounting kit | Yes |
| Number of fan blades | 9 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Number of LEDs | 9 |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 164 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 846.5 g |
| Package width | 130 mm |
| Product colour | Black White |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Rated current | 0.23 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Air cooler |
| Weight | 588 g |
| Width | 120 mm |
