



COUGAR Case Fan Apolar 120 ARGB, Reverse Blade, White (3 in one package)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPNH9
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4710483778667
97,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 78,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 120 mm |
| Fan connector | 3-pin + 4-pin |
| Fan current | 0.2 A |
| Fan performance | 75.38 cfm |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Height | 28 mm |
| Noise level | 37.1 dB |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 164 mm |
| Package weight | 846.5 g |
| Package width | 130 mm |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| RGB voltage | 5 V |
| Suitable for | Computer case |
| Type | Fan module |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 588 g |
| Width | 120 mm |
