



















COUGAR Case Fan Apolar 120 ARGB, Black (3 in one package)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPOAH
- Βάρος(kg): 0.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.40cm x 21.20cm x 9.60cm
- EAN: 4710483776823
92,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Hydro Dynamic Bearing (HDB) |
| Cable length | 0.49 m |
| Country of origin | China |
| Depth | 120 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 28 x 120 mm |
| Fan noise level (max) | 37.1 dB |
| Fan power consumption | 2.4 W |
| Fan speed (max) | 2200 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Height | 28 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 3-pin |
| LED power consumption (fan) | 5.6 W |
| LED voltage | 5 V |
| Manual | Yes |
| Maximum air pressure | 2.59 mmH2O |
| Maximum airflow | 75.38 cfm |
| Number of fan blades | 7 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 164 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 846.5 g |
| Package width | 130 mm |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Rated current | 0.2 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Weight | 588 g |
| Width | 120 mm |
