













NZXT RF-U24HF-B1 computer cooling system Computer case Fan Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NZXT
- Κωδικός: WLONONWCRPRO1
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 23.00cm x 16.00cm
- EAN: 5056547204390
55,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Depth | 26 mm |
| Fan connector | 8-pin |
| Fan noise level (max) | 30 dB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 240 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Material | Plastic Rubber |
| Maximum air pressure | 3.3 mmH2O |
| Maximum airflow | 75.12 cfm |
| Number of LEDs | 8 |
| Product colour | Black |
| Rotational speed (max) | 2400 RPM |
| Rotational speed (min) | 500 RPM |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Width | 120 mm |
