Aerocool DUO12PRO Kit 3xFan 12cm ARGB LED Dual Ring Antivibration 6 Pins Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Aerocool
- Κωδικός: CHLAERWEN0039
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 13.50cm x 16.50cm
- EAN: 4710562752588
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 270363
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
Ετικέτες:
, commonly searched tags:1. Aerocool DUO12PRO
2. Kit 3xFan
3. 12cm ARGB LED
4. Dual Ring
5. Antivibration
6. 6 Pins
7. Black
8. Αερόψυκτρα (Greek word for "cooling fan")
9. Φωτισμός ARGB (Greek word for "ARGB lighting")
10. Αντικραδασμικός (Greek word for "antivibration")
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Hydraulic |
| Depth | 120 mm |
| Fan connector | 6-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 25 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Maximum air pressure | 1.29 mmH2O |
| Maximum airflow | 33.4 cfm |
| Mean time between failures (MTBF) | 60000 h |
| Noise level (high speed) | 19.7 dB |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Number of screws | 12 |
| Power consumption (typical) | 1.8 W |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | No |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Rated current | 0.15 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 1000 RPM |
| Screws included | Yes |
| Starting voltage | 6 V |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Width | 120 mm |