

















Thermal Grizzly Minus Pad extreme 2 Thermal pad
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPB85
- Βάρος(kg): 0.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 5.00cm x 14.00cm
- EAN: 4260711992155
68,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 120 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1.5 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package type | Polybag |
| Package weight | 35 g |
| Package width | 180 mm |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Type | Thermal pad |
| Weight | 28 g |
| Width | 20 mm |
