











EK 3831109836484 computer cooling system part/accessory Water block
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EK Water Blocks
- Κωδικός: WLONONWCRPS20
- Βάρος(kg): 1.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.60cm x 31.60cm x 5.70cm
- EAN: 3831109836484
218,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 175,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | ASUS TUF RTX 3070 |
| Connecting thread | 1/4" |
| Depth | 255 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 149 mm |
| Material | Copper Acrylic |
| Product colour | Black Translucent, White Nickel |
| RGB connector | 3-pin |
| Suitable for | Graphics card |
| Type | Water block |
| Width | 20.5 mm |
