









































Urban Armor Gear 964446113G30 mobile phone case accessory
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRZGT
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 11.00cm
- EAN: 0840283920967
63,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 50,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 9.91 mm |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 57.9 mm |
| Magnetically shielded | Yes |
| Product colour | Dark Grey |
| Product type | Magnetic ring |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Swivel angle | 360 |
| Weight | 50 g |
| Width | 56.9 mm |
