















SureFire PORTUS X1 Laptop stand Black 43.9 cm (17.3")
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Verbatim
- Κωδικός: WLONONWCRDGTF
- Βάρος(kg): 1.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 39.00cm x 37.00cm
- EAN: 0023942488422
39,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable | Yes |
| Cables included | DC |
| Compatible products | Appel iPad, Appel MacBook, Appel MacBook Air, Appel MacBook Pro, Google Pixelbook, Microsoft Surface, Dell XPS, HP ASUS, Lenovo, Acer, Chromebook, Tablet |
| Compliance certificates | WEEE RoHS |
| Depth | 323.5 mm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 90.5 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Maximum notebook screen size compatibility | 43.9 cm (17.3") |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Minimum notebook screen size compatibility | 25.4 cm (10") |
| Non-slip surface | Yes |
| Number of adjustment positions | 9 |
| Number of height positions | 2 |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Product type | Laptop stand |
| Quick start guide | Yes |
| Smartphone stand included | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB output current | 0.5 A |
| USB output voltage | 5 V |
| Weight | 1.06 kg |
| Width | 322 mm |
