



























Defender NS-501 laptop cooling pad 43.2 cm (17") 1450 RPM Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: defender
- Κωδικός: WLONONWCRDGA8
- Βάρος(kg): 0.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 5.00cm x 27.00cm
- EAN: 4714033295017
37,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 30,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 0.47 m |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Current consumption | 750 mA |
| Depth | 264 mm |
| Fan diameter | 11.3 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 39 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Host interface | USB |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue |
| Input voltage | 5 V |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 12.6 kg |
| Master (outer) case height | 300 mm |
| Master (outer) case length | 400 mm |
| Master (outer) case width | 530 mm |
| Material | Metal, Plastic |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17") |
| Number of built-in cooling fans | 3 pc(s) |
| Number of height positions | 5 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 51 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.17 kg |
| Package width | 380 mm |
| Power consumption (max) | 3.75 W |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 1450 RPM |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB ports quantity | 2 |
| Weight | 980 g |
| Width | 361 mm |
