































Sharkoon S90 Processor All-in-one liquid cooler 12 cm White 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Sharkoon
- Κωδικός: WLONONWCRPUEK
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.40cm x 3.10cm x 6.60cm
- EAN: 4044951038619
180,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 131.93 m /h |
| Base plate material | Copper |
| Compatible processor series | Intel Core i7 Intel Core i9 Intel Core i3 Intel Core i5 |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan controller | Yes |
| Fan current | 0.21 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 4-pin |
| LED power consumption (fan) | 2.7 W |
| LED power consumption (pump) | 4 W |
| Maximum air pressure | 2.9 mmH2O |
| Mounting kit | Yes |
| Noise level (low speed) | 35 dB |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Package type | Box |
| Product colour | White |
| Pump motor speed (max) | 3200 RPM |
| Pump motor speed (min) | 1600 RPM |
| Pump voltage | 42 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 12.1 cm |
| Radiator height | 2.75 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 39.2 cm |
| Rated current | 0.21 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 2000 RPM |
| Rotational speed (min) | 600 RPM |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 2066 Socket TR4 LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) Socket AM2+ LGA 1155 (Socket H2) LGA 1200 (Socket H5) Socket AM4 LGA 2011 (Socket R) Socket AM3+ LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 Socket TRX40 Socket AM2 Socket FM |
| Thermal pad included | Yes |
| Tube diameter | 7.15 cm |
| Tube length | 40 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Water block material | Copper |
| Weight | 1.86 kg |
