
Lian Li GA II Hydroshift II LCD-C 360N Processor All-in-one liquid cooler White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LIAN LI
- Κωδικός: WLONONWCRPB76
- Βάρος(kg): 2.27kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.70cm x 16.60cm x 20.90cm
- EAN: 4718466018045
212,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 171,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LCD |
| Fan dimensions (W x D x H) | 124 x 120 x 28 mm |
| Guarantee | G024M |
| Product colour | White |
| Pump depth | 8.7 cm |
| Pump height | 6.9 cm |
| Pump motor speed (max) | 2500 RPM |
| Pump motor speed (min) | 2000 RPM |
| Pump noise level | 28 dB |
| Pump width | 8.7 cm |
| Radiator depth | 12.2 cm |
| Radiator height | 2.4 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 40 cm |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1851 Socket AM5 Socket AM4 LGA 1700 |
| Tube length | 47.5 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
