















EK Water Blocks EK-Quantum Velocity Edge D-RGB Water block
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EK Water Blocks
- Κωδικός: WLONONWCRAGBG
- Βάρος(kg): 0.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 13.50cm x 5.30cm
- EAN: 3831109911426
265,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 214,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connecting thread | 1/4" |
| Country of origin | Slovenia |
| Depth | 94.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS05: Corrosive GHS07: Harmful |
| Height | 40.5 mm |
| Manual | Yes |
| Packaging content | - EK-Quantum Velocity Edge D-RGB - 1700 Black Special Edition - ExactMount: Universal CPU Mounting Mechanism - EK-Velocity Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key - Jetplate for LGA 1700 - EK-Loop Thermal Paste NGP |
| Power cable length | 0.5 m |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RGB voltage | 5 V |
| Suitable for | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Type | Water block |
| Width | 94.5 mm |
