











EK 3831109891483 computer cooling system part/accessory Radiatior
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EK Water Blocks
- Κωδικός: WLONONWCRA978
- Βάρος(kg): 1.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.20cm x 5.20cm x 14.80cm
- EAN: 3831109891483
156,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 126,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connecting thread | 1/4" |
| Depth | 405 mm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 30 mm |
| Material | Aluminium Stainless steel Copper Brass |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Radiatior |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 950 g |
| Width | 130 mm |
