



EK Water Blocks 3831109911457 computer cooling system part/accessory Water block
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EK Water Blocks
- Κωδικός: WLONONWCRCZIH
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.40cm x 13.40cm x 5.10cm
- EAN: 3831109911457
277,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 223,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 43 mm |
| Fan connector | 3-pin |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS05: Corrosive GHS09: Environmental hazard |
| Height | 113.5 mm |
| Power cable length | 0.5 m |
| Product colour | Silver |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RGB voltage | 5 V |
| Suitable for | Processor |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Type | Water block |
| Width | 89 mm |
