









Bitspower BP-WTZM100P-BK computer cooling system part/accessory Water block
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Bitspower
- Κωδικός: WLONONWCRAFU7
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.50cm x 23.50cm x 9.20cm
- EAN: 4719552220762
78,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Connecting thread | 1/4" |
| Diameter | 6 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS05: Corrosive GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard |
| Height | 120 mm |
| Material | Acrylic Polyoxymethylene (POM) |
| Number of connectors | 4 |
| Product colour | Translucent, White Black |
| Type | Water block |
