









Alphacool Laing DDC310 Pump
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Alphacool
- Κωδικός: WLONONWCRAAN8
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 9.50cm x 4.50cm
- EAN: 4250197131780
108,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 60 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 21 mm |
| Material | Aluminium Carbon Brass |
| Product colour | Black Blue Grey |
| Type | Pump |
| Weight | 328 g |
| Width | 61 mm |
