



Intenso Video Scooter BT MP3 player 16 GB White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: INTENSO
- Κωδικός: WLONONWCRPNXW
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 8.00cm x 4.40cm
- EAN: 4034303032464
78,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio formats supported | MP3 WMA |
| Battery capacity | 300 mAh |
| Battery recharge time | 3 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0+EDR |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cables included | USB Type-A to Micro-USB Type-B |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Compliance certificates | CE UKCA |
| Continuous audio playback time | 18 h |
| Depth | 8.5 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 4.57 cm (1.8") |
| Display resolution | 128 x 160 pixels |
| Equalizer | Yes |
| Equalizer bands quantity | 8 |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphones included | Yes |
| Height | 85 mm |
| Image formats supported | BMP GIF JPG |
| Interface | USB 2.0 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum memory card size | 16 GB |
| Memory card included | Yes |
| MP3 bit rates | 5 - 384 Kbit/s |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Output power per channel | 10 mW |
| Package type | Box |
| Picture viewer | Yes |
| Playback modes | Play Previous Next Pause |
| Player media type | Flash memory |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Second camera | No |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 85 dB |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total storage capacity | 16 GB |
| Touchscreen | No |
| Type | MP3 player |
| USB charging | Yes |
| USB connector type | Micro-USB |
| User guide | Yes |
| Video formats supported | AVI AMV |
| Video playback | Yes |
| Video recording | No |
| Voice recording | No |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 28 g |
| Width | 40 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| WMA bit rates | 5 - 384 Kbit/s |
