


Νέο Προϊόν



iBox IMP34V1816BK MP3/MP4 player 4 GB Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: IBOX
- Κωδικός: MULIBOMUL0053
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 17.30cm x 11.20cm
- EAN: 5901443048237
26,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio formats supported | WMA MP3 |
| Backlight | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Continuous audio playback time | 10 h |
| Continuous video playback time | 3 h |
| Depth | 11.5 mm |
| Display | LCD |
| FM radio | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphones included | Yes |
| Height | 73 mm |
| Image formats supported | BMP JPG GIF |
| Interface | USB 2.0 |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Second camera | No |
| Total storage capacity | 4 GB |
| Touchscreen | No |
| Type | MP4 player |
| Voice recording | Yes |
| Width | 43 mm |
