



Czytnik Ebook Kindle Paperwhite (12 generacji) 2024
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KINDLE
- Κωδικός: WLONONWCRIAGM
- Βάρος(kg): 0.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 24.00cm x 1.20cm
- EAN: 0840268998295
258,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 208,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 7.8 mm |
| Display diagonal | 17.8 cm (7") |
| Document formats supported | HTML EPUB PDF TXT AZW3 RTF DOC PRC AZW DOCX JPEG MOBI |
| Guarantee | F024M |
| Height | 176.6 mm |
| Internal storage capacity | 16 GB |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Touchscreen | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Weight | 211 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 127.5 mm |
