



Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition e-book reader Touchscreen 32 GB Wi-Fi Black, Metallic
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KINDLE
- Κωδικός: WLONONWCRIAP8
- Βάρος(kg): 0.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.80cm x 24.00cm x 13.50cm
- EAN: 0840268986674
293,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 236,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio formats supported | AAX |
| Backlight display | Yes |
| Battery life (max) | 2016 h |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Depth | 7.8 mm |
| Display diagonal | 17.8 cm (7") |
| Document formats supported | AZW HTML PDF EPUB RTF DOC DOCX MOBI TXT AZW3 |
| Greyscale levels | 16 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 176.7 mm |
| Image formats supported | PNG JPEG GIF BMP |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Introduction year | 2024 |
| Product colour | Black Metallic |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Rotating | No |
| technology | E Paper |
| Text-to-speech message reader | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Water-resistant | Yes |
| Weight | 214 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 127.5 mm |
