









































Kensington W2000 1080p Auto Focus Webcam
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPTY9
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 11.00cm x 12.00cm
- EAN: 0085896811756
111,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 2.89 kg |
| Master (outer) case height | 176 mm |
| Master (outer) case length | 325 mm |
| Master (outer) case net weight | 2.29 kg |
| Master (outer) case width | 300 mm |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Package depth | 163 mm |
| Package height | 76 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 154 mm |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
