















Eufy E340 Dome IP security camera Indoor & outdoor 3072 x 1620 pixels Ceiling/wall
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Anker
- Κωδικός: WLONONWCRPMWO
- Βάρος(kg): 2.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.80cm x 24.80cm x 22.10cm
- EAN: 0194644151959
238,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 192,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Alarm input/output | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Auto-tracking | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Colour temperature | 4000 K |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired |
| Day/night mode | Yes |
| Depth | 186.6 mm |
| Form factor | Dome |
| Guarantee | G024M |
| Height | 216.1 mm |
| Horizontal field of view (thermal module) | 360 |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Lens viewing angle, vertical | 60 |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum resolution | 3072 x 1620 pixels |
| Mobile operating systems supported | Android 5.0 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Night vision | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Number of lenses | 2 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Power source type | AC, DC |
| Product colour | Black White |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 100 dB |
| Type | IP security camera |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Weight | 1.38 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 320.8 mm |
