





Νέο Προϊόν






MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO keyboard Mouse included Home/Office USB Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCRPOHT
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.50cm x 53.00cm
- EAN: 4711377367080
70,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Buttons quantity | 6 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Hot keys | Yes |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 433 x 122 x 17 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard weight | 630 g |
| Keycaps material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 124 x 63 x 40 mm |
| Mouse included | Yes |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Multimedia keys | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 820 g |
| Pointing device | No |
| Power source type | Battery, USB |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Home/Office |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB connector type | USB Type-A |
| Windows keys | Yes |
