



























Lenovo 4X31N50746 keyboard Mouse included Universal RF Wireless QWERTY US English Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Lenovo
- Κωδικός: PERLEVKLM0015
- Βάρος(kg): 0.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 14.50cm x 4.50cm
- EAN: 195892093534
71,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Buttons durability (million clicks) | 3000000 |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Certification | CB, TUV marking, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Form factor | Ambidextrous |
| Guarantee | F012M |
| Key travel distance | 1.91 cm |
| Keyboard battery type | AAA |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 422.3 x 134.5 x 21.9 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Keyboard language | US English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard weight | 406.5 g |
| Mouse battery life | 18 month(s) |
| Mouse battery type | AA |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 110.1 x 61.5 x 36.1 mm |
| Mouse included | Yes |
| Mouse weight | 65.5 g |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Number of batteries (keyboard) | 1 |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package height | 42 mm |
| Package weight | 680 g |
| Package width | 520 mm |
| Pointing device | No |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Black |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Recommended usage | Universal |
| Scroll | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Service life of battery | 15 month(s) |
| Warnings | Protect against moisture. Do not dismantle the appliance. |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
