











Logitech MX Master 4 for Mac mouse Office Right-hand Bluetooth Laser 8000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Logitech
- Κωδικός: WLONONWCRPP84
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 17.00cm x 6.00cm
- EAN: 5099206133112
200,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 161,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery capacity | 650 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Buttons quantity | 8 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Connectivity technology | Wireless |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 50.8 mm |
| Device interface | Bluetooth |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Height | 128.2 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Movement detection technology | Laser |
| Movement resolution | 8000 DPI |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Number of scroll wheels | 2 |
| Package depth | 167 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 302 g |
| Package width | 141 mm |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Silver |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | No |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Silent click | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| User guide | Yes |
| Weight | 150 g |
| Width | 88.3 mm |
| Wireless range | 10 m |
